Yayıncı
Oyun Türü
PvP
Yok
Oyun Boyutu
300 MB
Grafik
Yüksek
Fiyat
Ücretsiz

S4 League

  • Oyun Tanıtımı

S4 League üçüncü kişi 3D Sci-fi nişancılık oyunudur. Oyun tempolu bir hıza ve fütüristik bir ortama sahiptir.

S4 League 12 oyuncuyla çeşitli modlarda oynanır. Bunların arasında en popüler olanlardan birincisi Death Match modudur. Deathmatch veya Ölüm Karşılaşması (DM biçimde kısaltılır) nişancı ve gerçek zamanlı strateji bilgisayar oyunlarıyla bütünleştirilmiş yaygın olarak kullanılmakta olan oynanış modudur. Deathmatch oyununun hedefi kısıtlı bir sürede mümkün olduğu kadar hızlı şekilde karşı takımdaki oyuncuları öldürmektir, genelde öldürme sınırı veya zaman sınırı olmaktadır. Bu koşullardan biri sağlandığı takdirde karşılaşma sona erer, en çok düşman öldürmüş oyuncu oyunu kazanır. İkincisi ise Touch Down modudur. Touch Down modunda ise takımlar karşı takımın bayrağını alarak kendi bölgelerine bırakmaya çalışırlar. Belirtilen süre içerisinde en fazla rakip takımın bayrağını getiren takım galip gelir.

Oyunda rakiplerinizi öldürerek para kazanabilirsiniz ve kazandığınız paralarla oyun mağazasından yeni silahlar, kıyafetler alabilir ya da yeni beceriler öğrenebilirsiniz. Silahların arasında roketatardan, ninja kılıcına kadar birçok farklı seçenek var. Tekno müzik eşliğinde tempolu bir oyun oynamak isteyen oyunculara S4 League’ i denemesini öneriyoruz.


S4 League Ekran GörüntüleriS4 League Tanıtım Videosu


YouTube Preview Image

S4 League” için 4 yorum yapıldı.

  1. fırat65 diyor ki:

    cok güzel

  2. kimo diyor ki:

    işte buuuuu

  3. berke diyor ki:

    bu oyun türkçe mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>